Dostępna jest książka Curry Blake'a "Mieć wiarę za innych" w Sklepie 

Tematem tego rozważania będzie posiadanie wiary za innych ludzi. Jest to jeden z tematów, za które nasza służba (JGLM) jest mocno krytykowana. Niezrozumiałe jest to, że jesteśmy atakowani za pragnienie ufania Bogu w sprawie potrzeb innych ludzi. Ktokolwiek zamierza krytykować inną osobę za to, że wierzy Bogu, musi zbadać swoje serce, zamiast krytykować chrześcijan za to, że chcą mieć wiarę za innych ludzi.

Jeśli chrześcijanin nie potrafi mieć wiary za innych, wszelkie wstawiennictwo jest bezużyteczne, bo wszystko musi dokonywać się z wiary. Jeśli nie potrafisz mieć wiary w modlitwie wstawienniczej i wierzyć w to, że dana rzecz dokona się w życiu osób, o które się modlisz, jeśli nie potrafisz modlić się z wiarą za nich, popełniasz grzech w ogóle angażując się we wstawiennictwo.

Pamiętaj: wszystko, co nie jest z wiary, jest grzechem (Rz 14:23). Musisz mieć wiarę za innych ludzi, bo za każdym razem, gdy wstawiasz się za nimi w modlitwie nie mając wiary, zwyczajnie popełniasz grzech. Wiem, że to brzmi radykalnie, ale, logicznie rzecz biorąc, tak to działa.

MIEĆ WIARĘ ZA INNYCH - Curry Blake

Czy możesz mieć wiarę, aby otrzymać pomoc od Boga?

czy możesz mieć wiarę za inną osobę?

Brak odpowiedzi na te pytania powstrzymuje wielu chrześcijan przed udzielaniem pomocy osobą potrzebujacym uzdrowienia. W tej niezwykłej książce, Curry Blake stara się udzielić odpowiedzi na te i podobne pytania z perspektywy Słowa Bożego, a nie tradycji ludzkiej. nauczanie zawarte w tej książce pomogło już wielu wierzącym w odnowieniu ich wiary i uratowało życie setek tysięcy ludzi na całym świecie.

Duchowe potomstwo Curry Blake'a oraz służby Johna G. Lake Ministries jest glosem uzdrowienia dla kolejnych pokoleń. oto nauczanie, które dało im siłę napędową, pozwalającą zaangarzować się w służb uzdrowienia!Możesz być pewien, że podczas lektury tej książki twoja teologia zostanie przebudowana, a twoja wiara w Boga wzrośnie! Chromi chodzą, głusi słyszą, martwi są wskrzeszani, a ubogim głoszona jest Dobra Nowina.