„Nasza służba to nie tylko strona w internecie. Przede wszystkim jest to chęć dotarcia do konkretnego człowieka - czy to indywidualnej osoby, której możemy usłużyć modlitwą i Słowem, czy też większej grupie, której usługujemy na konferencjach lub poprzez publikowane przez nas materiały. W ten sposób realizujemy nakaz dany przez Jezusa aby iść i głosić Królestwo.

[Marek 16,15]

Twoja pomoc powoduje, że więcej osób będzie mogło usłyszeć przekaz o Bożej, bezgranicznej miłości i o Ewangelii Królestwa, dlatego, że:

- będziemy mogli dotrzeć do większej liczby ludzi,

- będziemy mogli przygotować więcej książek i więcej ich przetłumaczyć,

- będziemy mogli zorganizować więcej konferencji.

 

Możesz nam pomóc m.in. poprzez:

- zakup naszych materiałów. Nawet jeżeli je już masz, to może to być prezent dla innych,

- wsparcie udzielone na organizowanych przez nas konferencjach,

- przekazanie darowizny.

 

Poza tym, jeżeli Bóg Ciebie do tego poruszy, chcielibyśmy abyś przyłączył się do naszej Służby jako Partner i razem z nami poszerzał Królestwo. Partnerem jest osoba, która zdecyduje się nas wspierać regularnie. Jako Partner będziesz otrzymywał od nas regularne informacje o naszych działaniach i naszych planach. 

 

I pamiętaj, że wspieranie naszej służby to nie jest tylko kwestia samych finansów. Dlatego mamy dla Ciebie kurs na temat biblijnego spojrzenia na finanse, a w przyszłości również inne materiały.”

 

Jeśli masz taką wolę możesz nas wesprzeć finansowo.

Misja HESED Trzebiszowice 50/1 57-540 Ladek Zdrój

62 1600 1462 1853 1168 4000 0001

Dla płatności z zagranicy PL62 1600 1462 1853 1168 4000 0001

Numer BIC/SWIFT PPABPLPK

 Pay Pal