Konferencja “ Duch Święty ” to niesamowite nauczanie Toma i Susie połączone z praktyką. To wiele lat doświadczeń chodzenia z Bogiem w Mocy Ducha Świętego oraz w Jego darach.

To szkolenie jest bardzo praktyczne, jeśli nie zostałeś ochrzczony Mocą z wysokości to będzie to świetne miejsce by to przeżyć.

Doświadczysz:

  • Mocy Ducha Świętego

  • Nauczysz się rozpoznawać Jego poruszenie

  • Nauczysz się posługiwać w darach Ducha Świętego

  • Doznasz mocy cudów i uzdrowienia.

Jako dzieci Boże służymy niewidzialnemu Bogu, ale możemy zobaczyć Jego działanie poprzez nasz duchowy wzrok i manifestację mocy. Możemy oglądać Jego wspaniałe Królestwo w działaniu, do czego też On powołuje nas wszystkich.
Tom i Susie podróżują po całym świecie, głosząc i manifestując wszędzie Królestwo Niebieskie. Przesłaniem „Scarrella Ministries” jest ewangelia z Bożą mocą, pasją i manifestacją Bożych znaków i cudów. W ciągu ostatnich czterech lat dzięki ich usłudze setki osób zostało uzdrowionych z różnego rodzaju chorób i schorzeń. Ludzie mający problemy z chodzeniem zaczynają chodzić, porzucając swoje kule, laski i ortezy a ci, którzy poruszali się na wózkach inwalidzkich wstają! Bóg działa przez to małżeństwo z niezwykłą mocą, gdy razem głoszą bezkompromisową, zbawczą ewangelię łaski Jezusa Chrystusa.

Tom dużo czasu poświęca na indywidualną posługę i modlitwę o ludzi. Przyjdź i doświadcz Bożej mocy!

W CENIE biletu jest również SKRYPT całego nauczania odnoszącego się do dwóch konferencji na których Tom i Susie Scarrella będą nauczać w Polsce!

Zaplanuj ten czas i nie zwlekaj już teraz kup bilet i zarezerwój hotel