Jesteśmy częścią Kościoła Bożego w Polsce. 

 

 

Nasze spotkania odbywają się w domach wierzących. Składają się na nie: nawiązywanie relacji, uwielbienie, nauczanie o Biblii, modlitwa, oraz działania na zewnątrz – wszystkie zawierają przesłanie o nadziei, uzdrowieniu, zwycięstwie, które charakteryzowały pierwszych chrześcijan – Dzieje Apostolskie 2:42, 2:46

 

Dołącz do nas

Zacznij praktykować nowe rzeczy w małych grupach – zacznij wykonywać Słowo Bożę w praktyczny sposób, w naszej grupie. Bycie Z nami łączy się z wieloma korzyściami – pomogą Ci one wzrastać w wierze i zaangażować się w pracę, jako posługujący. Czas poświecony na studiowanie zagadnienia Bożego uzdrowienia w Biblii od razu będziemy zamieniać w czyn modląc sie o chorych i potrzebujących. Na naszej grupie nie tylko studiujemy słowo Boże ale i modlimy się o twoje potrzeby. Nauczamy kim jesteśmy w Chrystusie i czym nas Bóg hojnie obdarował w Chrystusie Jezusie. 

 

Społeczności w Białymstoku odbywają sie w każda niedziele o godzinie 12:00 w mieszkaniu Lidera społeczności Krzysztofa Jurczaka na ulicy Wyszyńskiego 19.

Telefon kontaktowy 500 874 306 Kontakt do Bogusi Dodek tel. 606 238 122